YEMEK HİZMETLERİ

Yemek Hizmeti
Çocuklarımızın sağlığıyla ilgili en önemli konulardan birinin beslenme olduğu her türlü sağlığa uygunluk şartları dikkate alınarak okulumuzun tam donanımlı mutfağında, deneyimli aşçısı ve yardımcıları ile çocuklarımızın büyüme ve gelişim gereksinimlerine uygun olarak diyetisyen tarafından hazırlanmış beslenme menüsü uygulanmaktadır. Sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı ile çocukların hem sevdikleri hem de büyümelerini destekleyici yemekler yapılmaktadır.

SAĞLIK HİZMETLERİ

Sağlık Hizmeti
Çocuklarımızın genel sağlık takibi, hastalıklarının teşhis ve tedavisi, aşılama, büyüme ve gelişimlerinin takibi, okul personelimizin ve siz değerli ailelerimizin sağlık, hijyen ve ilk yardım konularında eğitsel danışmanlığını kapsayan her türlü tıbbi hizmet;Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı tarafından yapılacaktır.

GÜVENLİK HİZMETİ

Güvenlik Hizmeti
Okulumuz içerisinde huzurlu ve güvenli bir eğitim ortamının sağlanması, çocuklarımızın ve çalışanlarımızın can ve mal güvenliğinin korunması amacıyla yürütülen güvenlik hizmetleri kapsamında güvenlik görevlileri tarafından kontrol altında bulundurulmaktadır. Bunun yanı sıra yine okul binalarımız ve çevresi 4 farklı noktadaki kameralar ile gece gündüz izlenmektedir.

AİLE KATILIMI VE İLETİŞİM

Aile Katılımı ve İletişim
Çocuklarımızın sağlıklı bireyler olarak büyüme ve gelişmelerinde Okul-Aile işbirliğinin kurulması, bizler için önemli ve gereklidir.
 
Günün her saatinde çocuğunuz ve öğretmeni ile buluşmanız, çocuğunuzu oyun ve öğrenme durumları içinde gözlemeniz, gelişimi ve eğitimiyle ilgili bilgi almanız, eğitiminde katılımcı olarak bizlerle çalışmanız  TOMURCUK MUTLU ÇOCUK ‘DA mümkün olacaktır. Öğretmen-İdare/Veli görüşme saatleri randevu sistemi ile yürütülmektedir.

ULAŞIM VE SERVİS HİZMETİ

Servis Hizmeti

Kurumumuzda Ulaşım ve servis Hizmetleri Konusunda  profesyonel  şoförlerimiz ve yardımcı çalışanlar ile  çocuklarımız evlerinden alınarak  Kuruma  getirilmektedir Tamamen ücretsiz ulaşım hizmetimiz kurumumuza ayıt servis araçlarıyla yapılmaktadır